Program pielgrzymki do Rzymu

                       Program pielgrzymki do Rzymu.

          

                          Termin: 16-25.09. 2022.

 

    1dzień:

wyjazd z Puław w godz. porannych, przejazd przez Słowację i Węgry, kolacja i nocleg.

 

   2 dzień:

śniadanie, przejazd przez Węgry, Słowenię do Padwy, zwiedzanie miasta ( plac Prato della Valle, bazylika św. Antoniego), przejazd do hotelu na kolację i nocleg.

 

 

   3 dzień:

śniadanie, przejazd do Asyżu, zwiedzanie miasta św. Franciszka (bazylika św. Franciszka, św. Klary),  przejazd do Fiuggi  na kolację i nocleg.

 

   4 dzień:

 

 

 

  5 dzień:

śniadanie, przejazd do Rzymu, zwiedzanie Rzymu (bazylika i plac św. Piotra, bazylika św. Pawła, Koloseum, Forum Romanum, fontanna di Trevi, schody Hiszpańskie, Panteon, plac Navonna), kolacja, nocleg w hotelu w Fiuggi.

 

śniadanie, udział w Audiencji Generalnej,  dokończenie zwiedzania Rzymu (bazyliki św. Jana, Matki Bożej Większej, czas na zakup pamiątek, powrót do Fiuggi na kolację i nocleg.

 

 

   6 dzień:

 

 

 

   7 dzień:

śniadanie, przejazd  na Monte Casino, zwiedzanie klasztoru i cmentarza polskiego, przejazd do Pompejów, pobyt na terenie sanktuarium, przejazd do San Giovanni Rotondo, kolacja i nocleg.

 

śniadanie, przejazd do Monte San Angelo, zwiedzanie miasta i sanktuarium św. Michała Archanioła,  powrót do San Giovanni Rotondo, zwiedzanie bazyliki Matki Bożej Łaskawej, celi św. Ojca Pio, powrót do hotelu na kolację i nocleg.

 

8 dzień:

śniadanie, przejazd do Lanciano, zwiedzanie sanktuarium Cudu Eucharystycznego, przejazd do Loreto, zwiedzanie cmentarza wojennego i bazyliki Świętego Domku,  przejazd do Wenecji na kolację i nocleg.

 

9 dzień:

śniadanie, zwiedzanie miasta (bazylika św. Marka, pałac Dożów, mostek Westchnień), po zakończeniu zwiedzania wyjazd do Polski.

 

10 dzień:  

przejazd z Wenecji przez Słowenię, Węgry, Słowację do Puław.

 

 

 

Świadczenia:

- 8 noclegów,

- 8 śniadań, 8 obiadokolacji,                                                             

- ubezpieczenie KL i NNW, OC organizatora,

- przejazd na całej trasie autokarem,

- opieka pilota,

- słuchawki.

- składka do TFG, składka do TFP

Cena:

2730.00 PLN

Proponowane kieszonkowe:

100 €

Przybliżony kurs:

1 € = 4.70 PLN

Cena paliwa:

7.75 PLN

Uczestnicy opłacają bilety kom. miejskiej Rzymie, Wenecji i SGR we własnym zakresie ok. 35.00 EUR.

                  

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Świętego Józefa w Puławach, siedziba: Puławy, Włostowicka 61.